Warszawa, Wesoła

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
450 000 PLN

Do sprzedaży działka inwestycjyna nr. 28/2, w obrębie 7-07, przy Trakcie Brzeskim w Starej Miłosnej objęta mpzp- teren usługowy z przewidzianym pasem parkingów wzdłuż traktu Brzeskiego.
Nieruchomość posiada przyłącza : prąd, siła/ od Traktu Brzeskiego/ przyłącze gazowe od ulicy Brzozowej; woda z własnej studni; szambo;
Na ogrodzonym terenie znajduje się posadowiony w latach 80-tych parterowy budynek, produkcyjno-usługowy o powierzchni 96m2- z pustaków, ocieplony styropianem, pokryty papą oraz magazynek 30m2.szeroki wjazd- bramą 6mb .
Działka posiada KW-bez obciążeń; jeden właściciel. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.
KONTAKT: ANNA DĄBROWSKA, TEL.607 673 610; e-mail:anna@rubinkiewicznieruchomosci.pl

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Anna Dąbrowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Kopernika 34 lokal 402, 00-336 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz@rubinkiewicznieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu