Warszawa, Wola

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
50 m2
Piętro
2

Do wynajęcia lokal biurowy w świetnej lokalizacji przy ul. Łuckiej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Dystans 5 minut do stacji metra Rondo ONZ i taki sam do stacji Rondo Daszyńskiego, tuż obok Warsaw Spire.

Cała powierzchnia biurowa wynosi 114 m2, poszukujemy najemcy na część 50 m2. Po podpisaniu umowy lokal zostanie oddzielony ścianą, tak, aby każdy miał zapewniony komfort pracy i niezależne wejście do biura. Najemca oprócz pomieszczenia do pracy będzie miał również prywatną łazienkę oraz dostęp do części kuchennej. Istnieje możliwość udostępnienia biurek, foteli, monitorów.

Widoczna na zdjęciach część biurowa składa się z:
- przedpokój 12,4 m2
- część biurowa/salon 32,3 m2
- kuchnia z jadalnią (dzielona z drugą firmą) 16,3 m2
- toaleta 2,6 m2

Opłaty:
Czynsz - 2500 zł netto - najemca otrzyma fakturę VAT (wszystkie opłaty zawierają się w czynszu takie jak prąd,woda,gaz,internet)

Możliwość wykupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym za dodatkową opłatą 300 zł.

Wolne od zaraz.

Kontakt: 602 486 499

  • Kontrola dostępu: Tak
  • Internet: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Komunikacja: Metro, Tramwaj, Autobus
Małgorzata Szutkowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Kopernika 34 lokal 402, 00-336 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz@rubinkiewicznieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu