Słomczyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 700 000 PLN
Powierzchnia
1 293 m2

Do sprzedaży nowy obiekt biurowo-magazynowo-produkcyjny, 2-kondygnacyjny, kubatura 5008m3 .
Układ: Parter 104,44 m2 (pow. biurowo/socjalana) + 546,4 m2 (pow. magazynowo produkcyjna)- wysokość 3.5mb;
piętro 103 m2 (pow. mieszkalna) + 540 m2 (pow. magazynowo-produkcyjna) -wysokość 3.75 w najwyższym punkcie i 2.20 przy spadzie.
Działka 6320m2, w MPZP określona jako 1U (teren usługowy); pozwolenie na budowę pod zakład produkcyjny - poligrafia z użyciem lakierów alkoholowych (takie ma obecnie przeznaczenie budynek) lecz produkcja nie uruchomiona; używany tylko dla celów własnych jako magazyn;
po odbiorze technicznym 2011r.
Instalacje techniczne: wodociąg miejski, kanalizacja do szczelnych zbiorników o pojemności 20m3, linia energetyczna-3-fazy, gaz do 9.4m3/h, centr.ogrzewanie-kocioł gazowy, wentylacja grawitacyjna i telekomunikacyjna.; miejsce na windy.
Wnętrze wymaga wykończenia ok.15 % (część tynków, podłgi, sufity i częściowe ocieplenie dachu), z zewnątrz cały budynek jest ocieplony i otynkowany z całą stolarką okienną i drzwiową.
Działka w kształcie prostokąta, posesja ogrodzona z szeroka brama wjazdową; teren podjazdów i parkingów utwardzony kostką brukową na ławach betonowych (przygotowane pod transport ciężarowy - TIR) Usytuowanie przy drodze wojewódzkiej, 10 km od granicy m.Warszawy.
Sąsiedztwo usługowe i niska zabudowa mieszkaniowa. Obiekt świetnie nadaje się na rózne cele , również na placówkę medyczną, dom opieki, w sąsiedztwie znajdują się jedyne na Mazowszu tereny uzdrowiskowe.
Możliwy również wynajem w kwocie 14 000zł/mies. Własnoćć osób prywatnych.
kontakt: ANNA DABROWSKA,TEL. 607 673 610 E-mail: anna@rubinkiewicznieruchomosci.pl

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 10
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak
  • Komunikacja: Autobus
Anna Dąbrowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Kopernika 34 lokal 402, 00-336 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz@rubinkiewicznieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu