Konstancin-Jeziorna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
14 000 PLN
Powierzchnia
1 293 m2

Do wynajęcia wolnostojący, obiekt biurowo-magazynowo-produkcyjny; 2-kondygnacyjny o powierzchni 1290m2.
Układ: Parter 104,44 m2 (pow. biurowo/socjalana) + 546,4 m2 (pow. magazynowo produkcyjna)- wysokość 3.5mb;
piętro 103 m2 (pow. mieszkalna) + 540 m2 (pow. magazynowo-produkcyjna) -wysokość 3.75 w najwyższym punkcie i 2.20 przy spadzie.
Działka 6320m2, w MPZP określona jako 1U (teren usługowy), po odbiorze technicznym 2011r
Instalacje techniczne: wodociąg miejski, kanalizacja do szczelnych zbiorników o pojemności 20m3, linia energetyczna-3-fazy, gaz do 9.4m3/h, centr.ogrzewanie-kocioł gazowy, wentylacja grawitacyjna i telekomunikacyjna.
Wnętrze wymaga wykończenia ok.15 % (część tynków, podłgi, sufity i częściowe ocieplenie dachu), z zewnątrz cały budynek jest ocieplony i otynkowany z całą stolarką okienną i drzwiową.
Działka w kształcie prostokąta, posesja ogrodzona z szeroka brama wjazdową; teren podjazdów i parkingów utwardzony kostką brukową na ławach betonowych (przygotowane pod transport ciężarowy - TIR) Usytuowanie przy drodze wojewódzkiej, 10 km od granicy m.Warszawy.
Sąsiedztwo usługowe i niska zabudowa mieszkaniowa. Obiekt świetnie nadaje się na rózne cele: magazynowe,produkcyjne, również na placówkę medyczną, dom opieki, itp.
KONTAKT: ANNA DABROWSKA, TEL.607 673 610; e-mail: anna@rubinkiewicznieruchomosci.pl

  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Stan budynku: Idealny
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Przydział mocy energia elektryczna (KW): 9.4
Anna Dąbrowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Kopernika 34 lokal 402, 00-336 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz@rubinkiewicznieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu